top of page

Vizyonumuz

Yenilikçilik ve mükemmellik anlayışı ile; dinleyicilerine, üyelerine ve koro müziği camiasına ilham veren bir koro olmak.

Misyonumuz

Üyelerimizin birlikteliğinden ve gelişme azminden güç alarak, çalışmalarımız ve performanslarımızda benimsediğimiz yenilikçi yaklaşımlar ile dinleyicilerimizi koro müziğinin zenginliği ile buluşturmak.

Değerlerimiz

Misyon ve vizyonumuz doğrultusunda tüm adımlarımızı planlı bir şekilde atıyor, süreçlerimizi organize ve sistemli bir şekilde yürütüyoruz.

MÜKEMMELİ HEDEFLEME

Dinleyicilerimizi müziğimizin en iyi haliyle buluşturmak için, sanatsal ve yönetsel tüm konularda mükemmele ulaşmaya çalışıyoruz.

BİRLİKTELİKTEN GÜÇ ALMA

YENİLİKÇİ OLMA 

Konserlerimizde, repertuvarımızda ve çalışma yöntemlerimizde yeni ve özgün olanı aramaya ve koro müziğinin sınırlarını genişletmeye çalışıyoruz.

DAİMA ÖĞRENME VE GELİŞME

Koro müziğinin doğasındaki uyum ve ekip ruhundan esinlenerek birlikteliğe önem veriyor; müziğimizin üyelerimiz arasında kurulan güçlü bağdan ve buna ek olarak koro camiasında edindiğimiz dostluklardan beslendiğine inanıyoruz.

PLANLI VE SİSTEMLİ ÇALIŞMA

Koro olarak her zaman daha ileriye gidebileceğimize inanıyor, üyelerimizin sanatsal ve kişisel gelişimlerini destekliyor ve teşvik ediyoruz.

bottom of page